Prosinec 2008

dalši fotečky amy

21. prosince 2008 v 8:35
Klicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bildKlicka för stor bild

2.bleskovka

19. prosince 2008 v 15:26 | Nikča
1. Jak se máš??
2.Co ve škole??
3. Líbí se ti Ewa Farná/Amy Diamond/Avril Lavigne/Sandra Bell??
4.Co chceš na diplomku(za zpěvačku, atd.)??
5.Jak chces bejt pojmenovaná na diplomku???
6.Mějse hezky a užívej si prázdniny!!!
7.Pápápápápápápápápápápápápápápápá :-) :-)

Životopis

18. prosince 2008 v 15:35
Lucie Vondráčková
Datum narození:8.března 1980
Místo narození:Praha
Znamení:Ryby
Životopis
1980 - narozena na MDŽ v muzikantsko-intelektuálské rodině překladatelky Hany Sorrosové a hudebníka Jiřího Vondráčka (díky dědovi Pedrovi proudí v jejich žilách česko-ecuadorská krev).
1990 - hraje v televizním seriálu Území bílých králů (režisér L. Ráža)
1992 - hraje je filmech Sněhurka, Arabela, Království květin a v seriálu večerníčků. Vystupuje i v Národním divadle, ve hře P. Claudela Saténový střevíček.
1993 - vydává svoje první, dětské písničkové album Marmeláda, za které obdrží zlatou i platinovou desku, studuje jazyky. Hraje v televizním filmu Vikingové z Bronských vršků, za který dostala cenu Zlatý dudek za nejlepší herecký výkon na Festivalu v Ostrově n.Ohří. Následují filmy Jenny Marx (Franc.), Hrad z písku.
1994 - hraje ve filmech Patnácté léto, Obrazy ze života Jana Nerudy, Nebeské slzy (USA) a Ohnivé jaro (Franc.)
1995 - hraje ve filmu Juraje Jakubiska Nejasná zpráva o konci světa
1996 - hraje hlavní roli ve slovenském televizním filmu Tu žijú levi
1997 - hraje hlavní roli v divadle Rokoko v Shakespearove klasice Romeo a Julie, točí české filmové pohádky Šmankote, babičko, čaruj! a Kouzelný šíp
1998 - v Rokoku hraje Aňu v Čechovove klasice Višňový sad
1999 - hraje v televizním filmu Na zámku
2000 - v Rokoku hraje v klasice A. Millera Čarodějky ze Salemu a v Černé komedii P. Shaffera. V Divadelním spolku Kašpar v Divadle v Celetné v Shakespearovem dramatu Richard III..
2001 - hraje v divadle Milénium v muzikálu Starci na chmelu, v Rokoku ve hře Na dotek, točí filmovou pohádku Královský slib, televizní film Ta třetí, pohádku O víle Arnošte, komedii Kožené slunce a L. Simandlem film Sins of realm
2002 - v Rokoku hraje Johanku z Arcu ve hře Skřivánek, pro televizi točí sitcom Díky za fíky
2003 - točí famácké filmy Eurovision a Star, filmovou pohádku Malvína a v divadle Ta Fantastika hraje v muzikálu Excalibur roli Morgany. Studuje v 5. ročníku FFUK kulturologii, nazpívala CD Mayday . Miluje kočky, pruhovaná trička a huňaté svetry.


Ahojda!

17. prosince 2008 v 17:11 | Nikča
Ahoj můj milý deníčku!
Promiň, že jsem ještě nikdy nepsala na tenhle blog, ale jen doma na papír do diáře!!! :-(
Dneska byl super den, šla jsem s Miškou na nákupech a koupila jsem ji dárek, ale ona o tom ještě neví!!! Jinak jsem šťastná, ale nemůžu ti můj nejmilejší deníčkuuu,promiň!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skamarádila sem se s Besinkou(to Mišky pes) už po mě nevyjíždí, jen si se mnou hraje tak, že mě skoro pořád KOUŠE!!!!!
Pá zejtra přijdu(možná), jestli se sem dostanu!!!!
!!!Majitelka tohoto poloprázdnýho blogu Nikča!!!

Od Adushky :-))

11. prosince 2008 v 17:34