→Novinky

Hiatus 0.4

20. srpna 2010 v 21:34 | Nikina133
Ahojda..!!!
Uz musim psat dalsi pozastaveni blogu, ale slibuju ze  to je naposled..:D
Tedka jedu na soustredeni se sborem do Orlickejch hor..:D
Tak vsem preju, uzijte si zbytek prazdnin a vstupte do skoly spravne..:d Doufam, ze u me to dopadne..:D
S pozdravem Vase Nikca..:))♥

Ewa Farna - twarzą kosmetyków Oriflame Very Me

17. srpna 2010 v 10:08 | Nikina133
Ewa Farna została twarzą kosmetyków do makijażu dla dziewcząt, Oriflame Very Me.
Współpraca z  zakłada udział gwiazdy w kampanii promocyjnej nowej linii, która obejmuje: udział w sesjach zdjęciowych, wykorzystanie wizerunku w katalogu i na stronie internetowej, udział w spotkaniach z konsultantami, a także udział w niestandardowej formie reklamy na łamach młodzieżowych czasopism. Kontrakt zawarty został na okres od 01.07.2010 do 01.07. 2011.

Nowa twarz linii kosmetyków kolorowych Very Me, Ewa Farna jest wokalistką, której utwory od kilku lat nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Artystka tylko w 2010 roku została uhonorowana kilkoma nagrodami m.in. nagrodą Viva Comet 2010 jako Artystka Roku i Hit Roku za piosenkę "Cicho", Hit Roku Eska Music Awards oraz nagrodą Złoty Dziób 2010 w kategorii Odkrycie Roku.

- Ewa jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd wśród młodzieży - mówi Diana Solarz, Dyrektor Marketingu Oriflame Poland. - Jest przebojowa, pełna energii, otwarta i prowadzi ekscytujące życie młodej gwiazdy. Dlatego też jest idealną kandydatką do 
z młodymi, ambitnymi dziewczynami - dodaje.

Very Me to nowa seria kosmetyków do makijażu składająca się z kilku nowych propozycji. Znajdziemy w niej m.in: konektor, dzięki któremu można ze sobą 
dwa dowolne 
: tusz do rzęs, eye-liner, błyszczyk lub szminkę. Seria Very Me będzie systematycznie wzbogacana o kolejne  w następnych katalogach.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Nová kolekce s Ewou do školy 2010 / 2011

17. srpna 2010 v 10:07 | Nikina133
imagebam.com

Blok ROCK SCHOOL A6

cena: 50 Kč 
imagebam.com

Blok ROCK SCHOOL A5

cena: 80 Kč
imagebam.com

Pořadač ROCK SCHOOL A4

cena: 130 Kč
imagebam.com

Podložka pod myšku ROCK SCHOOL

cena: 120 KčZpatky doma...o)

14. srpna 2010 v 9:58 | Nikina133
Ahojda..:o)
Takze sem se vratila z hor a tejden budu doma....
Takze tedka budu tejden doma..:o)
A diky za nevymazani..:o)
MV..♥
Pa...♥

Festival Oriflame...

28. června 2010 v 12:36 | Nikina133

Přijdtě s námi oslavit léto!

Švédský festival Midsummer pod širým nebem!

Dne - Sobota 26.června  14-22hod. 
Kde - Ostrava - Komenského sady

Program festivalu Midsummer

 • 14:00 vztyčení májky
 • 14:30 vystoupení gymnstaek a dětí dětského domova
 • 15:00 autogramiáda Terezy Maxové spojená s prezentací projektu Nadace Terezy Maxové dětem
 • 15:30 autogramiáda Ewy Farne, vystoupení gymnastek a dětí z dětského domova
 • 16:00 zapálení slavnostní vatry a rituál pálení křivd
 • 17:00 Ewa Farna
 • 18:00 100°C
 • 18:30 Ewa Farna
 • 19:30 ABBA Revial 
Mimo hlavního programu čekají na
všechny bez rozílu věku další atrakce jako:
 •  soutěž pro děti
 • tématické dílny pro celou rodinu - vití věnců, poznávání bylinek
 • odborné poradenství v péči pro plet a líčení s kosmetikou Oriflame

!!VSTUP ZDARMA!!


Ewa nahrává píseň ve fiktivním jazyce...

22. června 2010 v 15:38 | Nikina133
A není to polština! Zpěvačka roku 2009 Ewa Farna (16) nazpívá jednu svou píseň v tzv. simlish řeči, což je fiktivní jazyk vytvořený na základě série několika počítačových her! Vzhledem k tomu, že je velkou fanynkou The Sims, s chutí se pustila do nahrávání!
Ewa si vybrala skladbu Boží mlejny melou ze svého alba Blíž ke hvězdám a tu se rozhodla přezpívat do této virtuální řeči. Ewa se tak zařadila po bok světových hvězd, jako jsou Depeche Mode nebo Lilly Allen, které v minulosti také nazpívaly jeden ze svých hitů v jazyce Sims.
Hra Sims začala dílem SimCopter, a pokračovalo díly The Sims, The Sims 2 and The Sims 3. Ewa hraje tuto srandu už několik let a něžně jí říká "Simíci". Jazyk Simlish je kombinací ukrajinštiny, francouzštiny, latiny, finštiny, angličtiny a filipínského dialektu zvaného Tagalog.
Čerstvá držitelka ceny Anděl chce nahrát nejen píseň v tomto užvatlaném jazyku, ale také připravuje videoklip, na jehož vzniku se budou podílet všichni fanoušci The Sims z Česka. Zpěvačka plánuje, že prostřednictvím této hry fanoučci vytvoří nejvěrnější postavu Ewy, která si zahraje v jejím novém videoklipu.

Prodejnu Tally Weijl otevřela Ewa Farna!

14. června 2010 v 18:34 | Nikina133
Ewa Farna podpořila svou přítomností start úspěšné švýcarské módní značky Tally Weijl, která otevřela ve čtvrtek 10. června 2010. Tehdy úplně poprvé nabídla své zboží zákazníkům v brněnské Olympii!
Ewa Farna v nové prodejně Tally Weijl rozdala autogramy
tentýž den.
Tak se přijďte podívat, co Vám nabízí Tally Weijl: V kolekci naleznete sexy, elegantní, ale i sporty "šik" oblečení. Jaru bude vévodit kůže, cvoky a zvířecí vzory. V létě se pak vrací opraná džínovina, přírodní barvy a k tomu v kontrastu neonové barvy vždy v kombinaci s černou. Samozřejmě nesmí chybět ani módní hit - krátké bundičky společně se super dlouhými topy. V kolekci jaro/léto 2010 si určitě každá moderní slečna vybere. Buďte sexy,buďte totally tally...

Dívka 7/10

11. června 2010 v 15:02 | Nikina133


termíny koncertů červen - červenec

8. června 2010 v 12:07 | Nikina133
4. 6. 2010

Koncert - Olomouc, Horní náměstí - Stop dětským úrazům

zahájeni akce 15:00
8. 6. 2010

Koncert - Praha, Žluté lázně - Zahájení letních her 4x4

start 14:00
18. 6. 2010

Vystoupení s Čechomorem - Český Těšín, Náměstí ČSA - Svátek Tří bratří

start 22:001. 7. 2010

Koncert - Mladá Boleskav - v rámci programu Rally Bohemia

start 19:00
31. 7. 2010

Festival Benátská noc - Malá Skála

čas upřesníme

Ewa Farna nazpívala svoji píseň v simštině!

7. června 2010 v 12:47 | Nikina133
Ewu Farnou vám snad nemusíme představovat. Tato známá česká zpěvačka nazpívala pro všechny fanoušky The Sims svůj hit "Boží mlejny melou" v simštině. Na tuto píseň se bude natáčet i videoklip (samozřejmě v The Sims 3 formátu), na kterém se bude moci podílet i široká základna sims fanoušků.
Pro všechny je totiž připravena nová soutěž s Ewou Farnou! Více v oficiálním prohlášení.

EWA FARNA ZPÍVÁ V ŘEČI SIMÍKŮ!

Čerstvá zpěvačka roku připravila speciální verzi hitu "Boží mlejny melou" v jazyce populární
počítačové hry The Sims 3
Praha, 4. června 2010
- Ewa Farna, držitelka Anděla 2009 a zpěvačka nominovaná na evropské ceny MTV nazpívá speciální verzi svého hitu "Boží mlejny melou" v takzvané "simíkovštině." Jde o originální jazyk, používaný v akutálně nejprodávanější počítačové hře na světě, The Sims 3. Nazpíváním písně v "simlish" řeči se Ewa zařazuje ke světovým superstar formátu Depeche Mode, Nelly Furtado či Lilly Allen, kteří v minulosti také nazpívali jeden ze svých hitů v jazyce Simíků.

Ewa Farna si vybrala skladbu Boží mlejny melou ze svého alba Blíž ke hvězdám "Jsem velkou fanynkou The Sims," říká jedna z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček. "Hraji ji už několik let a spousta mých kamarádů a fanoušků také. Nazpívání jednoho z mých songů v jazyce "simlish" je nejen výzva, ale hlavně velká zábava. Doufám, že se tahle hodně netradiční věc bude fanouškům líbit."

Ke skladbě se připravuje videoklip, na jehož vzniku se budou moci mohou podílet i všichni fanoušci The Sims 3 v České republice. "Připravujeme unikátní soutěž pro všechny fanoušky The Sims o to, kdo prostřednictvím hry The Sims vytvoří nejvěrnější postavu Ewy. Ta potom sama vybere tu nejlepší, kterou následně použijeme v Ewině  simíkovském videoklipu," prozrazuje
Slavomír Benko, komunitní manažer The Sims.

Herní série The Sims slaví od své premiéry v únoru 2000 k dnešnímu dni neuvěřitelných 120 miliónů prodaných kopií. Její tituly byly v minulých sedmi letech přeloženy do 22 různých jazyků a rychle se staly univerzálním herním a kulturním fenoménem. Dnes do ČR přichází herní doplněk Povolání snů. Hráči budou poprvé moci svého simíka ovládat i v práci a více tak ovlivňovat celkový příběh ve hře. Na výběr je několik zajímavých profesí, jako například požárník, lékař nebo soukromé očko.

Více informací o The Sims 3 je k dispozici na www.thesims3.com nebo na česko-slovenské Facebook fan stránce, která má v současnosti již více než 35 000 fanoušků (http://www.facebook.com/thesims.czsk). Navštivte také oficiální stránky Ewy Farne www.ewafarna.cz .

Lowe-Ewa.blog.cz
 
 

Reklama